10.12

Автомобіль Kia Sportage став лідером в номінації «Вибір покупців 2021» за версією auto.ria.com

Auto.ria.com – провідний автомобільний інформаційний ресурс України, підвів підсумки щорічного конкурсу «Авто лідер», за результатами якого Kia Sportage отримав одну з найцінніших нагород і був обраний найкращим автомобілем в номінації «Вибір покупців 2021». Премія в цій категорії присуджується на підставі статистичних даних щодо звернень, дзвінків та пошуків моделі користувачами на ресурсі.

Отримана нагорода від auto.ria.com укотре підтверджує той факт, що четверте покоління Kia Sportage по праву можна вважати бестселером в Україні. Нагадуємо, що за 11 місяців 2021 року, так само як і у 2016, 2017 та 2019 роках, за кількістю реєстрацій Kia Sportage став моделлю №1 на українському автомобільному ринку.

Kia Sportage пропонує власникам вдале поєднання ціни та якості, високий рівень безпеки та привабливий дизайн. Наразі ціни на цей автомобіль стартують з позначки 17 300 Євро*. Для придбання доступні версії з атмосферним бензиновим двигуном 1,6 л, агрегатованим 6-ступеневою «механікою» або ж 6-ступеневою  АКПП. Гарантія** становить 7 років або 150 000 км залежно від того, що настане раніше.

Нагадаємо, що у період складної епідеміологічної ситуації ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» дбає про Вашу безпеку, тому автосалони дилерської мережі в червоних зонах працюють у онлайн-режимі з дотриманням усіх карантинних вимог та норм особистої безпеки.

 

* Ціни з ПДВ станом на 10.12.2021. Розрахунки в гривні за курсом зазначеним на сайті кіа.соm/ua на день виписки рахунку-фактури. Продавець залишає за собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі. Автомобілі в наявності у офіційній дилерській мережі Кіа в Україні.

** Гарантія 7 років або 150 000 км залежно від того, що настане раніше, розповсюджується на окремі моделі Kia, а саме: Sportage, Stonic придбані в офіційній дилерській мережі ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» виключно з 01.10.2020 року, а на моделі Kia Rio – з 08.02.2021 року. Гарантія на всі інші моделі Kia, зокрема, Picanto складає 5 років або 150 000 км залежно від того, що настане раніше. Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації.