Автосервіс "Універсал-АВТО"

Універсал-Авто є найбільшим і найсучаснішим центром відновлювального ремонту у Києві. Ми співпрацюємо з усіма провідними страховими компаніями України. Серед наших клієнтів офіційні ділери брендів Mercedes-Benz, Toyota, Kia, Chery. Сучасне обладнання нашого підприємства дозволяє виправляти найскладніші кузовні пошкодження та фарбувати відповідно до стандартів виробника.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС
icon
Ми використовуємо професійне обладнання та інструменти
icon
Ми знаємо усі тонкощі сервісного обслуговування - полагодимо що завгодно
icon
Ми гарантуємо якість виконаних робіт
icon
Ми працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами
icon
Ми маємо найбільшу партнерську та дилерську мережу в країні
 

 

АВТОСЕРВІСНИЙ ЦЕНТР "УНІВЕРСАЛ-АВТО" НАДАЄ МАКСИМАЛЬНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

 

Ми пропонуємо:
Ремонт та обслуговування
Автоцентр Універсал-АВТО виконує весь спектр робіт по ремонту та обслуговуванню легкових і комерційних автомобілів будь-яких брендів, гарантійний ремонт та регламентне сервісне обслуговування автомобілів брендів Chery та ZAZ (ЗАЗ). Для цього, у нашому арсеналі є все необхідне обладнання, інструмент та кваліфікований персонал, який постійно проходить навчання. Перелік робіт СТО дуже широкий та покриває майже всі потреби автовласників.
Кузовний ремонт

Запаркувались «по звуку»? Хтось «притер», поки ви ходили за покупками? Мережа автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО допоможе позбутись «шрамів» на кузові. Наші фахівці можуть все… Ну «ок», майже все: від полірування лакофарбового покриття до відновлення порушеної геометрії кузова! Довірте роботи з ремонту вашого автомобіля справжнім експертам і не шукайте пригод в «гаражах».

Запчастини
Оригінальні запчастини для Вашого автомобіля - це просто! Звертаючись в один з 60 офіційних автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО Ви зможете не тільки здійснити технічне обслуговування свого автомобіля, а також вибрати і придбати оригінальні запасні частини, здійснити попереднє замовлення або встановити. Ми пропонуємо широкий асортимент сертифікованих автовиробниками оригінальних запасних частин!
Вартість технічного обслуговування
Автомобіль вже давно навчився говорити, що і коли Вам необхідно робити. На щастя, це не початок повстання машин. Кожен власник знає - регламентне технічне обслуговування - необхідність. Щоб Ви могли планувати свої витрати, оцініть заздалегідь вартість обслуговування.
Програма лояльності - Drive2U
Що може бути кращим за якісне обслуговування? Кращим за якісне обслуговування може бути подяка Вам, за те, що обираєте наші автосервісні центри. Саме для того, щоб зробити вигіднішим наступний візит до наших автосервісних центрів, була створена програма лояльності Drive2U. Отримайте при першому зверненні до автосервісного центру УкрАВТО картку та користуйтесь перевагами та бонусами вже при наступному заїзді!
ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ
На всі проведені роботи, що виконуються на Вашому автомобілі надаються гарантійні зобов'язання СТО на фіксований термін. Гарантія якості виконаних робіт досягається шляхом використання необхідного обладнання та інструментів, відповідно до технології Заводу-Виробника по проведенню технічного обслуговування або ремонту на автомобілі.
Телефон сервісу:
+38 (044) 498 00 08