Запчастини

Оригінальні запчастини для Вашого автомобіля - це просто! Звертаючись в "Універсал-АВТО" Ви зможете не тільки здійснити технічне обслуговування свого автомобіля, а також вибрати і придбати оригінальні запасні частини, здійснити попереднє замовлення або встановити. Ми пропонуємо широкий асортимент сертифікованих автовиробниками оригінальних запасних частин, а також витратних матеріалів і комплектуючих від підприємств, з багаторічним досвідом виробництва!
Хочете бути впевненим у своєму автомобілі і в якості виконання робіт, а гарантія для Вас не просто слово? Бажаєте зробити покупку запасних частин сидячи вдома на дивані використовуючи електронні он-лайн каталоги? Необхідні повний інформаційний та документальний супровід? Вибирайте офіційні автосервісні центри Корпорації УкрАВТО та користуйтеся всіма перевагами перевіреного партнера!

 

 

У нас Ви можете швидко підібрати:
У нас Ви можете швидко підібрати:
icon
Повний комплект автотоварів для проходження технічного обслуговування
icon
Запчастини, використовуючи оригінальні каталоги
icon
Шини та диски
icon
Аксесуари
icon
Масла і автохімію

УкрАВТО - найбільша автомобільна компанія України, що має довгострокові партнерські відносини з виробниками запасних частин відомих світових автомобільних брендів. За рік ми обслуговуємо автомобілі наших клієнтів, ремонтуємо і міняємо запчастини на більш ніж 2 мільярди гривень. На наших складах величезна кількість автомобільних запчастин і аксесуарів - що б не знадобилося для того, щоб привести ваш автомобіль в порядок, воно завжди у нас під рукою.

Відділ запчастин:
+38 (044) 498 00 08