Про автоцентр

Історія автосервісного центру “Універсал-АВТО” бере свій початок в 1972 році. За цей час з локальної станції техобслуговування ми перетворилися на багатопрофільну організацію, котра пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з автомобільною галуззю.

Ключовий напрямок нашої діяльності – відновлювальний ремонт автомобілів

 

Ми володіємо одним з найсучасніших центрів по відновлювальним роботам автомобілів в Україні. Приміщення загальною площею 1860 м² дає змогу ремонтувати понад 250 автомобілів в місяць.

Центр не має аналогів в Україні. Новітнє обладнання та висококваліфіковані фахівці надають сервіс європейського рівня, проводять якісний ремонт автотехніки всіх марок та моделей.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ "УНІВЕРСАЛ-АВТО":

10 робочих місць, де фахівці готують авто до фарбування;

4 спеціальні зони, огороджені від основного приміщення пило-, брудо-захисними шторами, кожна така зона оздоблена потужною системою вентиляції;

2 сучасні сушильні камери Athena виробництва Італії, що використовуються в парі з інфрачервоним випромінюванням та за допомогою яких всі ремонтні процеси відбуваються в рази швидше.

 

8 робочих місць для максимально швидкого опрацювання завдань;

4 двостійкових підіймача вантажністю 3,5 тонни, що успішно використовуються для проведення оглядових робіт, діагностики, арматурних робіт тощо;

2 витяжні стенди Griffon 2800 Evolution, оздоблені вимірювальною системою Naga. Виробник – провідна компанія та світовий лідер у своєму сегменті – Celette Inc;

робота в програмі Audatex для проведення калькуляції ремонту.

Будемо раді бачити Вас в нашому автосервісному центрі за адресою: м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 19 (заїзд з вул. Стеценка, 23)!