Про автоцентр

Історія автосервісного центру "Універсал-АВТО" налічує майже 40 років і веде свій початок від 1972 року. Багатопрофільна станція технічного обслуговування, як починала свою діяльність, як СТО-7 та АП "Нівки-Авто", сьогодні є одним з найбільших і найдосвідченіших структурних одиниць Корпорації УкрАВТО. Автосервісний центр "Універсал-АВТО" надає широкий спектр послуг, починаючи продажем нових автомобілів таких брендів як Chery та комерційної техніки ZAZ, і закінчуючи обладнаною за останнім словом техніки ділянкою кузовного ремонту.

ЧОМУ ВИ ОБЕРЕТЕ УНІВЕРСАЛ-АВТО:
ПРИДБАННЯ АВТОМОБІЛЯ:

До Ваших послуг комфортний шоу-рум нашого автосервісного центру, де Ви зможете здійснити вибір автомобіля, або ж, якщо вибір було зроблено раніше, особисто переконатись у його правильності. Модельний ряд Chery, який пропонує одразу декілька кросоверів точно зможе запропонувати Вам варіант, що буде ідеально відповідати Вашим очікуванням та Вашим можливостям. Потребуєте комерційну техніку? Будь ласка, наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну модель.

СТРАХУВАННЯ ТА КРЕДИТУВАННЯ:

Вибір зроблено, але нема повної суми, щоб придбати автомобіль? Не проблема! Автосервісний центр "Універсал-АВТО" подбав про те, щоб Вам не довелось витрачати час на підбір, порівняння, та пошук підводних каменів в тій чи іншій кредитній лінії. Ви можете все зробити прямо у нас: обрати комерційний банк, визначитись з програмою, отримати погодження видачі кредиту, укласти угоду. Ніби все... А! Стоп! Поліс страхування: обов'язкового та КАСКО від надійної страхової компанії "Експрес-Страхування". Все! Тепер точно все.

ЦЕНТР ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО РЕМОНТУ:

Пошкодження кузову можуть бути зовсім незначними, як то, непомітили паркувальний стовпчик, або настільки суттєвими, що страждають важливі елементи кузова, і на перший погляд, тут вже нічого не зробиш. Але, для висококваліфікованих фахівців з кузовного ремонту та ділянки фарбування автосервісного центру "Універсал-АВТО" нема нічого неможливого. Правда! Наскільки б не було серйозним ДТП, якщо автомобіль можна відновити, ми зможемо це зробити: якісно, з гарантією і звісно ж відповідно до всіх можливих рекомендацій автовиробників.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Купуючи якусь високотехнологічну і складну річ, перше, чим Ви зазвичай цікавитесь, це як з нею поводитись і чи вимагає користування якихось особливих операцій. З автомобілем все так само: він буде Вас радувати та приносити позитивні емоції лише за умов, що Ви будете регулярно (згідно рекомендацій автовиробника) здійснювати технічне обслуговування. Але, навіть якщо щось пішло не так, Ви завжди можете розраховувати на гарантію, що діє на придбаний автомобіль. Автомобіль вже не на гарантії, але Ви не хочете довіряти неофіційному сервісу? Автосервісний центр "Униіверсал-АВТО" має все, щоб обслужити, відремонтувати, або ж просто продіагностувати Ваш автомобіль. Ми - професіонали!

ЦЕНТР ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ:

Дуже часто, навіть найсучасніший автомобіль, на думку власника трошки "недосконалий". Тобто нема сталевого захисту двигуна? Ні, я хочу крутішу сигналізацію! Парктронік і камеру сюди б... Знайомо? Звісно, що так! Наші фахівці центру додаткового обладнання готові зробити все, щоб Ваш автомобіль повністю відповідав Вашим очікуванням. Звертайтесь до автосервісного центру "Універсал-АВТО", про решту подбаємо ми!

ПОСТІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ:

Лише якісні послуги, при чтому, як при консультуванні в процесі вибору автомобіля, так і під час виконання робіт. Це просто слова? Можливо для когось, але точно не для висококваліфікованих фахівців автосервісного центру "Універсал-АВТО". В автосервісному центрі впроваджено систему контролю робіт, що виконуються та обслуговування клієнтів. Крім цього, автосервісний центр "Універсал-АВТО" проходить регулярний зовнішній аудит зі сторони офіційних представництв брендів, які ми представляємо.