Сервіс Mercedes-Benz

Універсал-Авто пропонує скористатися сервісом автомобілів «Mercedes-Benz». Висока якість обслуговування, сучасна матеріально-технічна база, професійні майстри, допоможуть Вам відчути переваги сервісного обслуговування.

Якщо ви є власником будь-якої моделі автомобіля від німецької компанії «Mercedes-Benz», то вам обов'язково потрібен кваліфікований ремонт або відновлення. Такого роду послуги можуть запропонувати майстри та фахівці автосервісу Mercedes-Benz в Києві в автосервісному центрі «Універсал-Авто». Ми займаємося комплексним ремонтом і відновленням транспортних засобів, випущених під брендом «Mercedes-Benz».

Ми пропонуємо:
Діагностика Вашого Mercedes-Benz

Для визначення стану автомобіля варто провести комплексну діагностику, і проведена нами перевірка дозволить виявити проблемні ділянки. Адже, технічно справниv транспортний засіб може бути лише за рахунок встановлення оригінальних запчастин.

Ремонт трансмісії Вашого Mercedes-Benz

Процес відновлення плавності перемикання передач на автоматичній коробці перемикання передач може стати для багатьох автосервісів проблемою, але тільки не для "Універсал-Авто"!

Адже саме у нас є спеціальні діагностичні трафарети, які дозволять виявити причину поломки і привести в робочий стан вузол, що потребує ремонту або відновлення.

Ремонт двигунів Mercedes-Benz

Ми готові повноцінно усунути проблеми з роботою двигуна і паливної системи практично будь-якої моделі Mercedes-Benz або здійснити комплексну діагностику чи повне технічне обслуговування Вашого Mercedes-Benz.

Кузовний ремонт Вашого Mercedes-Benz

За необхідності відновлення зовнішнього вигляду кузову  та лакофарбового покриття Вашого Mercedes-Benz важливо враховувати всі параметри кузовних деталей, а в разі серйозного пошкодження, не варто нехтувати необхідністю заміни окремих кузовних деталей. Тому дуже важливим є професійний підхід до виконання таких складних робіт. Якщо Ваш Mercedes-Benz потребує такого ремонту, офіційний сервіс Mercedes-Benz справиться з таким завданням на відмінно! Не випробовуйте долю, звертайтесь до справжніх фахівців "Універсал-Авто".