Антикорозійна обробка Універсал-АВТО

Корозія – це неминучий процес, якому з часом піддаються всі металеві вироби, і, на жаль, деякі деталі автомобіля не є винятком. Особливу увагу слід приділяти прихованим поверхням, таким як заглиблення автомобіля і підкапотний простір, де іржу важко виявити без спеціального обладнання. Але вона є і повільно руйнує Ваш автомобіль. Чи можна її усунути і як?

 

 

Які види антикору використовуються в АЦ "Універсал-АВТО"

Ми використовуємо тільки високоякісні, сертифіковані антикорозійні матеріали. Професійні витратні матеріали та суміші схвалені заводами виробниками, а отже працюють найкращим чином.

Ці продукти розрізняються за складом і способами нанесення. Наприклад, суміші для захисту металевих частин автомобілів мають спеціальний склад для додаткового захисту поверхні від негативного впливу вологи на метал і запобігання подальшій корозії. Ми використовуємо різні типи рідин для захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобілів. 

Суміші для захисту екстер'єру автомобілів спеціально розроблені для обробки кузова, днища і верхніх колісних арок автомобіля. Захисне покриття кузова випускається у вигляді еластичної суміші з дуже високим ступенем адгезії, котра може витримати додаткові механічні навантаження. В складі цих засобів є ПВХ, каучук, бітум та рідкий пластик. 

Рідиною однорідної текстури обробляють приховані поверхні, такі як шви і стики, пороги, крайки дверей. Виготовляються вони на основі масла і парафіну. Ці рідини дуже пластичні, легко досягають важкодоступних місць, а при затвердінні утворюють міцну еластичну плівку, яка забезпечує додатковий захист від корозії.

 

Як правильно нанести антикор 

Брудні поверхні мають бути ретельно очищені від дорожнього бруду і залишків автомобільного мастила. Потім суху поверхню знежирюють вручну і ретельно обробляють. Цю процедуру слід повторити три або чотири рази, щоразу чекаючи повного висихання поверхні.

Антикор наноситься під тиском за допомогою спеціальних розпилювачів. На великі легкодоступні поверхні наноситься шар антикору за допомогою розпилювача. Приховані поверхні обробляються під тиском за допомогою довгої трубчастої форсунки.

 

 

Переваги цієї процедури в АЦ "Універсал-АВТО":

  • ми обробляємо навіть важкодоступні місця завдяки спеціальним інструментам в нашому арсеналі; 
  • антикор ефективний проти вже існуючої іржі та запобігає появі нової; 
  • суміш висушує поверхню та забирає з неї зайву вологу;
  • поверхня стає більш захищеною;
  • засіб допомагає уникнути утворення нових подряпин;
  • подовжує життя запчастин та допомагає рідше звертатися в автосервіси.

 

Суміші з антикорозійним ефектом можна наносити на поверхні як повністю, так і частково. Майстри АЦ "Універсал-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Авіаційна, 19 (це колишня Академіка Туполєва, заїзд з вулиці Стеценка, 23).